Čtyřkolky

Zpevněné cesty? My raději hledáme vlastní cestu

K nejúžasnějším místům často vedou kamenité cesty. Bez asfaltu a za špatného počasí obvykle obtížně přístupné běžným obytným vozem. Toto je však pro Dexter 560 4×4 a Dexter 570 4×4 hračka. Se svým nezničitelným pohonem všech kol vás zaručeně bezpečně provedou obtížným terénem a odhalí vám mnoho nových způsobů, jak si užít dovolenou. Díky tažné kapacitě až 2,8 tuny si můžete na cestu vzít také těžší sportovní přívěsy.

Velkoryse veliká lůžka jsou opravdovým zážitkem. Pokud jsou instalovány podélně, jsou jednotlivé postele dlouhé až 1,96 m. Umístěná v zadní části vozidla napříč, působí jako letiště.

Takže jistým způsobem je to v noci „cross-country“. Ve svitu měsíce, které proniká velkým bočním oknem v Dexteru. Dobře odpočatí, se můžete přesunout k dalšímu pohoří. Nebo na něj rovnou vylézt. Cokoliv budete chtít.

Dexter 570 4×4

S Dexter 570 4×4 nemusíte jezdit po štěrku, přes bláto nebo přes kopce a údolí. Ani na zimu nemusíte jet na dovolenou – ale můžete. Užijte si každý metr silnice i svobodu sjet z cesty. Pokud jde o váš obytný vůz, proveze vás i hošími úseky. Se sekvenčním pohonem všech kol to bude vždy bezpečné dobrodružství. Venku může být nepříjemně, avšak uvnitř bude vždy pohodlně.

Inteligentní uspořádání prostoru navíc zajišťuje dostatek místa. Zařízen je bohatě. Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchou a toaletou, pohodlná samostatná lůžka, modulární posezení, metry otevřeného prostoru s úložným prostorem v zadní části – to vše nabízí model Dexter 570 4×4 a to už se dá vydržet. Mimochodem, to i když je venku třeskutá zima. Díky efektivní izolaci a silnému vytápění je váš obytný vůz celoročním potěšením. Nemusíte ho brát jen na dovolené. Dexter 570 4×4 díky svým kompaktním rozměrům a vlastnostem najde uplatnění i v každodenním životě.

Dexter 560 4×4

Bdělý na štěrku, sněhu nebo ledu, ostražitý na silnici, úžasně výstřední z hlediska výbavy – Dexter 560 4×4 je všestraně talentovaný.

S pohonem všech kol, plynule i na štěrkové cestě. Syšíte-li tato slova, myslíte na pohodlí a sofistikované vybavení? Pravděpodobně ne, ale klidně můžete.

Protože Dexter 560 4×4 kombinuje to nejlepší ze dvou světů tím nejindividuálnějším způsobem. V délce téměř 6 metrů na vás čeká útulná sedací sestava pro pět osob, 80 litrová lednička, toaleta se sprchou a spousta dalšího pohodlí. S tímto vybavením a pohonem všech kol se pohodlně dostanete kamkoli. A to v každém ročním období. Díky účinné izolaci a výkonnému vytápění naftou je Dexter 560 4×4 také ideálním základním táborem v zimě. Než než vyrazíte za dalším dobrodružstvím po cestách mimo silnici.

Zvláštní vlastnosti:
motory EcoBlue do 170 koní
výkonný pohon všech kol
výkonný dieselový ohřívač Combi-6
různé možnosti ukládání
atraktivní poměr ceny a výkonu
záruka 5 let
tažná kapacita až 2,8 tuny

Naše modely s pohonem všech kol

2 Vozidla Matching:
Zpět nahoru