Dexter

Dexter: Příroda venku je nádherná. Uvnitř také!

Zde jsou karavany. Karavany, které změní váš život. Tak jako Dexter.

Dovolená s ním už nikdy nebude jako dřív, protože vám umožní poznat přírodu zcela novým způsobem. Ještě než vyrazíte, ve voze Dexter na vás čeká moderní interiér se spoustou masivu. Ořechový dekor a světle šedé povrchy spolu vytvářejí osobitý půvab. Je to cítit na každém centimetru prostoru a vidět v každém detailu nábytku. Například kuchyňská linka, která je robustní a zároveň se leskne jemným chromovým kováním.

Dexter s dvoulůžkem:

U našich modelů s dvoulůžkem je toto lůžko umístěno v příčně ke směru jízdy čímž šetří prostor.  Model Dexter 540 je nejen kompaktní, ale také pohodlný. Ještě více prostoru najdete u větších modelů, jako je Dexter 580. Oba nabízejí dostatek prostoru pro plnohodnotný odpočinek.

 

Dexter s oddělenými lůžky:

V modelech Dexter s oddělenými lůžky si můžete dopřát individuální komfort spaní. Na správné adrese je tu každý, kdo rád tráví klidné noci a chce se připravit na následující den plný zážitků.

S délkou necelých 6 metrů má Dexter 600 vše, co potřebujete pro své dobrodružné výpravě. Skvělou komfortní koupelna, efektní rozkládací stůl, barové posezení s prosklenou skříňkou, dvou plotýnkový vařič, různé úložné prostory, robustní nábytek s vysokým podílem masivního dřeva – vlastně jediné, co chybí, je trasa. A tady přicházíte na řadu vy. Chcete cestovat obzvlášť daleko, vzít si s sebou obzvlášť mnoho věcí nebo mít obzvlášť mnoho místa? Pak je Dexter 625 váš obytný dům. Velká kuchyně? 109 litrová lednice? Více než prostorná koupelna? Dvě jednolůžka? Prostorná šatní skříň? Sedadla pro čtyři osoby? Více než dostatek úložného prostoru? V Dexteru 625 je to všechno, a přesto je zde neustále cítit prostor. Ideální na dlouhé cesty a velké plány.

 

Dexter se spouštěcím lůžkem:

Nebesa! takové spouštěcí lůžko. Zabírá místo, jen když ho opravdu potřebujete. Ve zbytku času máte k dispozici více úložného prostoru a nebo spoustu volného místa – jak se rozhodnete. Takto jsou naše Dextery vybaveny i v dalších ohledech: zcela individuálně a zcela podle vašeho přání. Kompaktní Dexter 550 nenechává nic náhodě. Překvapí krásným nábytkem z prvků z masivního dřeva a nabízí neuvěřitelné množství prostoru. Je zevnitř větší než z venku? Když uvidíte prostorný čtyřmístný apartmán s rozkládací pohovkou, velkou rohovou kuchyň a komfortní koupelnu, téměř byste tomu uvěřili.

 

.

Dexter vlastnosti:
od sezóny 2022: lithiová baterie jako standard
od sezóny 2022: standardně střešní okno
ISOFIX
ambientní osvětlení
vysoce kvalitní nábytek s prvky z masivního dřeva
manželská postel nebo pohodlné jednolůžko
velkorysá koupelna
velká chladnička a vysoce kvalitní kuchyňská linka
až 5 míst k sezení s bezpečnostními pásy
panoramatická střecha na vyžádání

Naše modely s půdorysem Dexter

Zpět nahoru